| RenaTa_9463 a întrebat:

Cand am ciclu, si cand imi schimb tamponul imi place sa-l miros. E normal?

Răspuns Câştigător
| camelya_1945 a răspuns:

Asta este problema ta daca iti place miroase-l dar nu mai impartasi cu noi aceasta experienta laughing

48 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Poate esti vampir...

| Katherine † Pierce a răspuns:

Oo, da...Si cand te gandesti ca eu tocmai mancam [mancare, nu...straight face].

| raisa1993maria a răspuns:

Intreaba-ti si tu prietenele daca fac ca tine, eu cred ca esti un specimen uniclaughing, macar daca stii ca esti ciudata facand asta de ce ne spui si noua? ce raspunsuri credeai ca primesti? e scarbos sincer, alta data tine pentru tine!

| ⇒ƒℓy◕ Øη◕ RαiηცỜω☻ a răspuns:

Mai rar auzi din astealaughing
Da, la aia care nu sunt intregi e normal:-)
In WC nu te bagi un pic sa vezi cum miroase? Sigur o sa. ti placalaughing

| Paywa a răspuns:

Mai rau ca vampiroaica in deshert.laughing
Nu am auzit asa ceva pana acum, sincer
laughing

| MirelaC a răspuns:

Nu ai ciclulaughing, ci ai menstruatie si nu, nu este normal.

| Jadis a răspuns:

Pai multi au unele ticuri de a mirosii diverse obiecte. Dece sa nu fie normal? Daca tu vrei sa-l mirosi, nu e nimic. Daca vezi o floare, nu ai tendinta sa o mirosi? Acuma tu te-ai obisnuit asa si n-ai ce face. Daca vrei sa nu-l mai mirosi, incearca sa te dezobisnuiesti.

| Andrre a răspuns:

rolling on the floor))
cum sa faci asta? straight face / dupa parerea mea nu e normal. thinking probabil mi'ar fi rusine sa intreb asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place cum mirose secreti vaginala p protejslip

| Nimeni_2549 a răspuns:

Scarbos :-&

| lally_9496 a răspuns:

Woww. urat... nj nu e normal...schimba tampoanele poate ele is de vina ca miros prea bine unele is parfumate laughing)laughing)laughing)

| Zazu a răspuns:

Cele care spun ca nu au facut asa, macar o data, sunt anormale! Este curiozitate, pe care trebuie sa ti-o satisfaci.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu nu este normal RenaTa

| Myuu a răspuns:

In loc sa mirosi o floare sau un parfum tu mirosi... e scarbos! Mie mie scarba cand il vad, dar sa-l miros? Blahh!

| Frrramboise a răspuns:

Cum au mai zis si altii, mananca-l

e buun cu "ketcup" nu?

laughing ciudatooo

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Ce scarbos. mie chiar mi-ar fi rusine sa intreb asa ceva straight face serios

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Depinde... daca iti place sa il mirosi inainte de a-l folosi, e perfect normal(in caz ca e parfumat)laughing. dar daca asta se intampla dupa ce l-ai folosit...nu as prea zicehee hee

| Blackwoman27 a răspuns (pentru MirelaC):

E tot aia. big grin