| alexutza222 a întrebat:

Care este tara cu cei mai frumosi barbati din lume?

11 răspunsuri:
| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cred ca puerto rico si mexic asta daca stai sa vezi telenovele si majoritatea cantaretilor latino americani...ma rog nici romanii nu sunt de aruncatlaughing)

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

In congo sunt cei mai frumosi barbati de la brau in jos :)
http://www.targetmap.com/viewer.aspx?reportId=3073

| AndutzaAndu a răspuns:

În toate țările sunt bărbați frumoși... nu cred că există o țară în care să fie cei mai frumoși bărbați din lume.

| remus a răspuns:

In Oltenia sunt cei mai faini barbati.

| nury a răspuns:

Tarile latine tongue big grin big grin

| Cici_6929 a răspuns:

Russia

| xXx_6498 a răspuns:

Romania

| silviu766 a răspuns:

Daca se aduna toti intr-o tara.atunci ar fi laughing

| dadaye a răspuns:

Frumosi ...hm, cred ca Venezuela. Este o tara in care meseria de model, manechin ...este o adevarata industrie. Copii care "promit" sunt de mici educati in acest spirit. Fete, baieti, toti fac de mici pasi importanti in industria modelingului. Ar fi interesant sa urmaresti pe net cateva concursuri de mister de pe la ei happy
Dar, nu uita, barbatii frumosi, din pacate ori au deja un prieten ori sunt extrem de neseriosi, dar nu din vina lor, ci din vina fetelor care incearca si reusesc in mai mica sau mai mare masura sa si-l fure de la una la alta. Asa ca, atentie mare.

| alysa_7968 a răspuns:

Coreea de sud :X.te asigur eu happy

| petrolistu77 a răspuns:

Insula Sao Tome si Uzbekistan