| hjs a întrebat:

Buna!batting eyelashes caut o melodie :-ss nu stiu cine o canta, sau cum se numeste. dar avea niste versuri de genu`: "i can't resist you, from the moment i live my eyes on you" e cantata de o femeie si e lenta puppy dog eyes va rog! daca o stiti, spuneti. mi puppy dog eyes Multumesc frumos! :d scuze pentru categorie >:"

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

La asta te referi?

http://www.youtube.com/watch?v=-i7TNaIAGew

1 răspuns:
| hjs explică:

Nu. Close To You - Baby don't go.dar iti dau fundita ca ai vrut sa ma ajuti :d