| AnonimA a întrebat:

Buna ce filme stiti care au ca tema o iubire interzisa?

Funda mersi mt

4 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

Troia,e un film inspirat de legenda dintre Paris si Elena din Troia,e super misto filmul,Autumn in New York,nu pot zic ca prezinta tocmai o iubire interzisa insa e o bazat pe o poveste de dragoste nonconventionala,Twilight toate partile-iubirea dintre o fata normala si un vampir, pe aceesi tema fiind si serialul The Vampire Diaries, etc. Enjoywinking

| OnnySky a răspuns:

Titanic crying este ffff frumos el sarac si ea bogata...love struck

| DdoarEuuu a răspuns:

Iubire interzisa de pe prima tv big grin la 19:30 de luni pana miercusri sambata si duminica reluare la 22:30 sau 23:30 succes.