| EvaTramell a întrebat:

Ce inseamna cand iti zice un baiat ca esti de treaba si draguta? Ii place de tine?big grin
Ziceti`mi

8 răspunsuri:
IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Servus @LonelyhEart! Înseamnă că pe apreciază și ține la părerile tale.
O seară cu zâmbet să ai!

| KaterinaPetrova a răspuns:

Buna. poate da poate nu.:d

poate te vede doar ca pe o prietena sau poate ca pe o viitoare prietena.

sansele sunt 50% cu 50%

insa cred ca mai mult te place pentru ca nu i-ar zice oricarei fete asahappy

| MajorAsshole a răspuns:

EVIDENT ca ii place de tine; ai spune chestiile astea cuiva de care nu iti place?

| numedeutilizator a răspuns:

Este posibil sa te placa, dar cred ca mai mult te apreciaza happy

| EndouMamoru a răspuns:

Buna! Asa de curiozitate cati ani ai? Aaa si da add la adresa mea de mess:boanca. Vlad

| Bailey a răspuns:

Nu trebuie sa-ti faci sperante atat de repede. Daca ti-a spus asta inseamn si ca te considera o prietena foarte buna ( amica ). Mai asteapta vezi ce imi face si poate se va lega o relatie. Succes! FundA? :*

| Gigel8566 a răspuns:

Nu prea cred...asa zic si eu la unele fete si nu imi plac...

Răspuns utilizator avertizat