| DeadRose15 a întrebat:

cine-mi poate da hi5 lui Alex Evans? dar cel adevarat. v-as multumi si pentru id daca se poate. fundalove struck

7 răspunsuri:
| DeadRose15 explică:

Imi dai si mie facebookul please...

| Ioanaaa22 a răspuns:

Buna...
Cred ca asta e fabebook-ul lui: http://www.facebook.com/thealexevans?sk=wall

Sper ca te-am ajutat.
Fundita;;)?

| JimmyThePunk a răspuns:

Nu ai nimic mai bun de facut decit sa te holbezi la un tip " emo "

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna...si eu am cautat foarte mult timp hi5 lui pana cand dintr-o coincidenta[credeam ca e altcineva] am facut rost de un id de-al lui de la o ffff buna prietena.nu are hi5 dar stiu ca are facebook:d:d:d... daca o sa isi faca hi5 o sa iti daw likul:d:dkiss

| mariuslila a răspuns:

Cautã pe www.google.com

| justin_5357 a răspuns:

Eu iti pot da id luiwinking

| justin_5357 a răspuns:

Eu