| Stefania a întrebat:

Cum ar arata pentru voi baiatul ideal, dar pentru voi baieti cum ar trebui sa arate >ideala:? Ma refer cum sa fie persoane lui/ei? Si cum sa arate el/ea?

Răspuns Câştigător
| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Eiii si tu acum pinkylaughing
ce e cu atatea pretentii? ea exemplu de la mNlaughing
-cret
-brunet/saten
-ochi caprui/albastrii
-zambet talamb:X
-inalt(i'as spune ''pitiku''laughing )
-fara ''patratele'':-&
-imaginatie ultra mega bogatalaughing
-sa stie sa compune versuri fainethinking stii dclaughing
-sa stie sa cante la chitaralaughing
-sa aiba pile multe
-sa faca tot ce zic eu
-sa aiba minim 1 faculate
-sa aiba voce ca eu asa ma lansezlaughing
-sa nu se imbrace prea tampit dar nici ca tata, de fapt, sti ce? nu conteaza ca oricum dupa ce'mi fac lipeala il comand euoh go on
-sa nu fie obsedat de fotballaughing
-sa stie cand sa se opreasca
-sa fie mega amuzant
-sa ma iubeasca
-sa aiba un portofel groslaughing
-sa nu se zgarceasca la banismug
-sa fie econom
-sa fie cu capul pe umeri, dar nici prea cu capul pe umerilaughing
-sa fie ordonat dar nici obsedat de astalaughing
-sa fie atent cu minesmug
-sa aiba incredere in mine si ca stilista si ca compozitoarelaughing)sti la ce ma refer
-sa inteleaga de la sine cum ar trebui sa continue lista fiindca ma doare mana de la scrisbig grin

nu sunt deloc pretentioasa, nu pinky?laughing

17 răspunsuri:
| Derye a răspuns:

Voi traiti basme. Asemenea baieti nu o sa vedeti in vecii vecilor iar daca ii alegeti intocmai dupa lista asta o sa muriti singure. Mai coborati standardele, ca daca ar face un baiat o lista asemanatoare v'ar pica fata, sa vedeti ca va incadrati la 2-3 puncte.

| Stefania explică:

@creztu13 pai sunt cam pretentioasahee hee

Deci: sa fie brunet, sa aiba ochii negri sau capruilove struck, sa fie mai inalt ca si mine cu cativa cm, sa stie sa ma alintelove struck, sa ma faca sa rad, sa fie sincer, amuzat, dar sa stie unde este "stop", sa fie intelegator, inteligent, cu capul pe umeri, sa ma iubeasca, sa fie dragut, sa fie langa mine la bine si la greu, sa stie sa se compoarte, sa aiba o scoala terminata "cu facultate cu totsmug", sa aiba o culoare a pieli foarte deschisa, sa se inteleaga cu parinti mei, si sa nu-mi ceara ce nu ii pot oferi, sa nu fie insistent, sa aiba o situatie financiara destul de buna, sa imi poata oferi comfort si liniste, daca ar fi putin mai prostut l-as juca pe degetul mic, dar noah, nu ma uit eu la un bou cu 7 picioareoh go onlaughing, sa fie stabil, adica sa nu fie calatorlaughing, adica ce la o fata la altalaughing.

Cum spuneam sunt cam pretentioasalaughinglove struck

fundita :Xbatting eyelashes?

| Stefania explică:

@Lo fata ma p** pe mine de ras rolling on the floor
a fost foarte tare faza cu "nu sunt deloc pretentioasa, Nu Pinky?laughing" rolling on the floormamarolling on the floornu am ras asa de cand m-a facut mama

nebunoooolaughing

vorbim pe mess zuzolove struckrolling on the floor >:d

| Stefania explică:

Ce parere aveti despre Lo?rolling on the floor

pe mine m-a uimit total rolling on the floor

| Stefania explică:

@Lo da, sigurlaughing. Si ce vrei acum sa te credem?laughingbatting eyelashes

| Stefania explică:

@Lo mdeah...smugstuu eu multi... dar este unul care est libersmug, e cret si are voce:devil)se numeste*****

KEVIN

rolling on the floor

stiu ca te asteptai sa zic Nick, dar nu e liberstraight facesad.

Dar o rezolvam noi pe selena nu Lo?devil

| Denisa a răspuns:

Sa fie nebun si glumet, romantic cateodata si sa ma iubeasca. Nu cer multe in privinta aspectului fizic. Vreau doar sa fie mai inalt ca mine cu cativa centimetri si sa fie un pic lucrat la sala.

| Dan a răspuns:

Pt baiat, sa fie bine educat, simtit, sa iubeasca cu foc fata pe care a gasit-o, iar la fata tot asa. Noroc!

| SweetCherry a răspuns:

Eu am gasit baiatu` perfect; X

| Marius_7427 a răspuns:

Ceau! Stii mie unu nu imi trebuie un fotomodel sau eu stiu ce sa arate ok si sa aiba ceva in cap si si sa ne intelegem, daca ma mai si iubete e fata perfecta! si va fi rasplatita cu aceeasi moneda din toate punctele de vedere!

| Lolo_3214 a răspuns:

As vrea in primul rand sa fie fidel pentru ca odata ce ma inseala inseamna ca nu ma iubeste ori nu e multumit de mine...Sa existe respect, reciproc bineinteles si nu in ultimul rand sa ma iubeasca...tongue Iar in legatura cu aspectul fizic. unpic mai frumos ca dracu' si mai inalt ca mine!big grin

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Yeeeebig grin<
laughing
cum spuneam, nu's pretentioasabig grinlaughing

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Hai mah pinkybatting eyelashes
sti ca suntem pretene, no?batting eyelashes
si sti ca daca gasesti vreunu cu voce si care mai are si multe pile si e si cretzzz ti'as ff recunoscatoare daca mi'ai face cunostiinta cu elbatting eyelashes
sunt convinsa ca ai afce asta, nu?batting eyelashes
ca doar cine e printre cele mai bune pretene ale mele?batting eyelashes

lo te pwpikeste si asteapta raspuns:*
si sper sa spui ca sti vreunu asa:-l
si ca e singur:devil)

| MaDuTzAaAaA a răspuns:

Kevin e insuratoh go on
nu ma bag:-s
si nici nu e prea dragut:-l
iar pe selena...simplu:i trimit prin posta un gandac de bucatarie decapitat cu o drujba cu care sa i taie gatu'big grin

| balonashhh [;;)] a răspuns:

baiatu ideeal
o sa al consideri u la un momentat pe iubitu tau... cand o sa ai daca nu ai happy sa fim seriosi cati din noi inainte de a forma un cuplu se gandeste are och i caprui nu mi plac deci nu vr sa fiu cu el chatterbox... deci in concluzie baiatu ideAL si fata idealla este iubita/iubitu actualhappy si acum sa ati rasp la intrebare pentru mine barbatu ideal ar fi

in primul rand calitatile sale psihice ma intereseeaza : un baiat trebuie sa fie tandru tongue atnent grijuluiu si in primul rand respectoshappy cu mine... in al 2 rand trebuie sa fie demn de a astepta o fata in sensu happy ca de ob baieti as doresc o fata dupa prima luna gata patuhappy gresit total iti zic sincer ca nikiodata nu as concepe astastraight face un baiat trebuie sa astepte daca te iubeste tongue o alta calitate pe care mi-ar placea sa o aive ar fi optinismul happy suna ciudat nu? dar nu stiu daca mi ar [placea sa am langa mine un baiat karee sa inceapa sa plangaa cand da de o belea tongue pentru mine nu ma supar daca plange sincer ma inpresioneaza tare mult baieti care plang pentru o fata si acum calitatilee fizice nu tin neaparat sa le aiba laughing ochii nu cont tongue culoare pr meu are ochi capruii si i ador =p~ parul thinking saten blond castaniu brunet rolling on the floor sa nu aiba suvite din alea de cocalar in rest nici cul nu cont :d laughing hmm waiting o problema care ma deranjaza ar fi inaltimea nu vr un baiat de 2 m jum dar vr sa fie putin mai inalt ca mine sau eventual cat mine in nikiunn cazz maii mik straight face big grin cam asta ar fi baiatu ideal tongue care e inspirat dupaa iubitu meu >big grin

| cretu13 a răspuns:

Sunt baiat si intrebarea ta e buna. mie nu-mi trebuie fotoodel nici bogata si nici perfecta, prietena ceo am are un singur defect ii perfecta, glumesc, dar daca cauti ce vrei tu nu o sa gasesti niciodata cel mai bine ia ceti da Dumnezeu. spune-mi si mie cum arata idealul tau

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Blond sensibul dragut