| MindExplode a întrebat:

cum ati reactiona daca un prieten v-ar saruta asa din senin?

Răspuns Câştigător
| Rinuta a răspuns:

As fi surprinsa as fi mirata de gestul pe care la facut, si mai apoi las fi intrebat de ce a facut asta, sau ceva de genul acesta

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu știu, depinde! Cum aș reacționa dacă o femeie pe care o cunosc m-ar săruta din senin? Poate i-aș răspunde la sărut. Dacă este la locul de muncă, ai putea să îi spui că să amâne restul, pentru după terminarea orelor de program, de lucru.

| foxi a răspuns:

M-as dezbraca repede sa nu se razgandeasca!

| pwp a răspuns:

I-as da o palma

| catutzza a răspuns:

Hi! hai sa iti spun un episod din filmul vieti mele.Eram intr-o seara afara cu prietenii. Dimineata am jucat adevar sau provocare.Eu am ales adevar.Si baiatul care era m-a intrebat : este adevarat ca iti place de mine? Eu am stat putin pe ganduri si am raspuns ca da! Seara cand sa plec acasa m-a condus pana acasa si m-a luat de gat! A doua zi ne-am jucat din nou adevar sau provocare si o fata m-a provocat sa ma sarut cu el pe gura.Eu am acceptat. Seara din nou m-a condus acasa si fara sa stiu m-a luat de mana si m-a sarutat. Si a urmat sa stau cu el.deci daca iti place de el nu ai dc sa reactionezi pentru ca asta a fost sansa sa stai cu el.nu o ratalove struck.bafta.pop