| Alexyyyyszz a întrebat:

Cum faci un baiat sa fie gelos? laughing Funda!

Răspuns Câştigător
| ɗєʌɗvơɪƈє a răspuns:

Vorbește cu mulți băieți. O să fie destul de incomod să te vadă cu mulți pe lângă tine...
Desigur poți să-l faci gelos doar dacă te iubește... dacă nu, nu cred că-l poți face.

8 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Daca vrei sa obtii doar gelozie incearca sa flirtezi nevinovat cu alti copii de la scoala sau de prin parc.

Daca vrei sa il faci si gelos si violent, cand stii ca vine acasa, cheama instalatorul sa iti rezolve in pat niste treburi.

Garantat!

| BLeur a răspuns:

Bună.

Cel mai indicat este să te dai pe lângă prietenul lui cel mai bun. Pe lângă asta, când vine el şi vrea să vorbească cu tine/să te vadă du-te şi ia-l în braţe pe alt băiat, pupă-l etc.

Dacă mai ai nevoie de vreun sfat, dă-mi add; dnd5min_xd

| kzd a răspuns:

De ce ai face asta? Lasa-l in pace si cauta altul, dupa o sa fie oricum gelos ca te-ai combinat.

| MetalHead04 a răspuns:

Ce raspunsuri, de ce ai vrea sa faci asta? In fine. Ce mi-ar pasa. E o prostia sa stai pe langa mai multi si sa le si zambesti. Cand e el cu un prieten zambeste-i (pretenului) si uitete la el intr-un mod "wow".

| NoNameexd a răspuns:

Depinde de băiat,depinde dacă băiatul este interesat de tine. Dacă te place sau te simpatizează măcar,poți să stai cu mai mulți băieți în preajmă, sau pe facebook poți să postezi stări cu diferiți băieți, dacă nu te place sau nu-ți dă nici semne, n-o să reușești. Sper că te-am ajutat, multă baftă! :*

| EleSimoo a răspuns:

Daca e deja iubitul tau, nu vad de ce l-ai face gelos.

| EdiNetz a răspuns:

Eu zic sa incepi sa vorbesti cu prietenii lui. si pe uni sa-i mangai, sa-i alinti poate si un sarut pe obraz si vei vedea reactia lui daca este gelos sau nu big grin

| BlackOnix a răspuns:

Il ignori...de regula ignoranta doare...