| anonim_4396 a întrebat:

Cum faci un baiat gelos?

Răspuns Câştigător
| DraKeSTF a răspuns:

Nu este greu baiat/fata nu incerca sa-l faci gelos acordandui o atentie speciala altui baiat.Incearca sal tii in suspans ex.(pe mess): Buna ce faci?:* si nu-i mai spui nimic il lasi sa se intrebe dc nu mai spui nimic si chestii din astea care sai amplifice atractia pentru tine

1 răspuns:
| OwlMyGod a răspuns:

Ii acorzi intr-un moment mai multa atentie unei persoane oarecare, nu conteaza daca este fata sau baiat happy Nu exagera din asta... posibil sa-l superi.