| roxyroxy467 a întrebat:

Cunosc un baiat si ne placem reciproc foarte mult, numai ca este o diferenta de 4 ani intre noi.Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Stassy a răspuns:

Intre mine sh prietenul meu e diferenta de 3 ani.
Uite, poti sa ai o relatie cu baiatul ala NUMAI daca stii s'o controlezi.
In rest, dragostea nu are varsta tongue dar sa nu crezi ca acum un mosneag de 1000 de ani poate sa fie cu una de 11. Exista o limita de 5-6 ani.
Bafta tongue

7 răspunsuri:
| xanderblackx a răspuns:

Tinand cont ca esti o persoana cu varsta relativ mica (daca erai destul de matura realizai ca nu-si are rostul o astfel de intrebare si mai ales ca nu conta diferenta asta de ani, nu prea mare) eu zic sa te opresti. sau continua, daca varsta baiatului nu depaseste 18 - 19 ani... daca intelegi ce vreau sa zic. numai bine

| Thextruexme a răspuns:

Depinde cine e mai mic, dar in general daca nici unu din voi nu este sub 15 atunci nu conteaza cei 4 aniwinking. Noroc.

| Maddutzakiss a răspuns:

Iubirea nu are varsta daca va placeti si va iubiti dc sa nu fiti impreuna nu conteaza ca este cu cativa ani mai mare daca te face fericita si te respecta varsta nu are nici o importanta este o porcarie faza cu "daca e mare fata de tine despartete de el cautai unul de varsta ta" pai degeaba e de varsta ta daca nu te iubeste si respecta asta e parerea mea

| BlueArrow a răspuns:

Nu mi se pare o diferenta mare de varsta.

| Matei_Mihaela_1996 a răspuns:

Nu conteaza varsta.

| roxyroxy467 explică:

Multumesc toturor pentru sfaturi.Am sa tin cont de ele.Va pup :*

| emmamicut a răspuns:

Eu zic sa fiti impreuna...adica daca va iubiti cu adevarat nu conteaza varsta adica ea e doar un numar nimic mai mult. posibil ca prietenii sa-ti spuna vai da el ii mai mare nu va potriviti sau lucruri de genul am trecut si eu prin asta Iti urez bafta cu acel baiat te pup si sper ca te-am ajutat cu ceva cat am putut