| Exeemii a întrebat:

Buna big grin. In cateva zile eu si prietenul meu vom face 1 luna de relatie si vreau sa ii cumpar ceva. La sfarsitul lunii va fi ziua lui si vreau sa ii fac un cadou, care sa-i ramana amintire de la mine, ceva simbolic.
Ce i-as putea cumpara in ambele cazuri? Dau funda :*.

Răspuns Câştigător
| Florenta16 a răspuns:

O rama cu o poza cu voi doi. Mi se pare dragut. S-au ceva facut de manuta ta, o carticica despre voi doi, nu stiu. Daca va rezista relatia, e timp pentru o gramada! Cred ca si el e in aceiasi dilema.

2 răspunsuri:
| facebookfan a răspuns:

Daca sta mult timp pe Facebook potu sa ii iei niste stampile like/dislike:

http://falit.net/stampile-likedislike/