| Ionelamzz a întrebat:

Bună,dacă am făcut sex protejat în perioada fertila, fara ca prezervativul sa se rupă sau ceva, o singura data am făcut, iar el nu mai ejaculase de o zi, sunt șanse cumva de sarcina din cauza lichidului prejaculator adica îmi e sa nu fi fost pe degetele când a pus prezervativul? Am nevoie de un răspuns serios va rog

Răspuns Câştigător
| Travolta02 a răspuns:

Eu nu cred ca poți sa ramai asa însărcinată. E inevitabil sa pui prezervativul fără sa atingi lichidul acela, mai ales dacă ești la început și nu ai mai făcut asta. Din experienta mea nu poți rămâne. Ma refer prin ce am trecut eu, nu ce e pe internet

7 răspunsuri:
| Travolta02 a răspuns:

Și ciclul este regulat sau neregulat? De curiozitate întreb

| Violleta2022 a răspuns:

Nici o sansa.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu sunt șanse.

| alexandraionela1234 a răspuns:

Sunt șanse mici, spre deloc sa ramai însărcinata de la acel lichid, stai liniștita

| VoidEternal a răspuns:

In cele mai propice conditii sansele ar fi mai mult decat minime. Adica maxima fertilitate la tine. Cand zic mai mult decat minime ma refer ca ar fi foarte foarte foarte mici.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut Ionela, nu sunt sanse de sarcina deoarece daca nu a ejaculat cu sperma (Acel lichid in forma de lapte condensat) inseamna ca lichindul nu a ajuns la tine in vagin si totul e bine, Sper ca te-am ajutat Fundita PLS!?