| IHateLuvStorys a întrebat:

De ca credeti ca nu ma inteleg cu baietii din zodia fecioara...mentionez ca sunt varsator.Practic cu toti baietii din aceasta zodie ma cert! De ce?

Răspuns Câştigător
| mgtow a răspuns:

Si tu te iei dupa tarot acum, sunt basme simple. Tu te certi cu ei pentru ca nu sunt persoane civilizate sau au un temperament ciudat ori tu esti prea tafnoasa si te enervezi repede una din aceste optiuni afecteaza relatia intre acei baieti si tu.

3 răspunsuri:
| Gabriel04 a răspuns:

Ai avut tu ghinion la acesti baieti cauta unii mai timizi un picwinking ii manipulezi cum vrei tu daca esti isteata

| Smekerita_8784 a răspuns:

Aah da eu vreau o fecioara) trimite-i la mine draguta :-)) dar daca serios- incearca sa-i eviti.dar sa stii ca chestiile cu zodiile nu sunt chiar adevarate-prietenul meu e berbec si eu taur- se zice ca ar trebui sa ne impacam naspa- daar e totul fain! Succes!

| Yoanna_4969 a răspuns:

Sincer, nici eu nu ar trebui sa ma impac cu fecioarele [sunt sagetator]... Dar am multi prieteni de aceasta zodie si ma inteleg f bine cu ei. Pana la urma, nu conteaza zodia, conteaza persoana in sine si temperamentul ei.winking