| powergirl a întrebat:

Zodia fecioara e zodie de apa?

21 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Pamant, nu apa.

aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Zodie de pământ

Stefan
| Stefan a răspuns:

Zodia fecioare nu este zodie de apa, e o zodie de pamant.

daniela
| daniela a răspuns:

Nu, de pamant

kratos
| kratos a răspuns:

Zodie de pamant!

| AndutzaAndu a răspuns:

Nu, e o zodie de pamant, ca si Taurul si Capricornul.

| octavianpas a răspuns:

Element definitoriu pentru zodia Fecioara: Pamânt

| denisa0906 a răspuns:

Cum adica zodie de pamant? adica suntem cu picioarele pe pamant(is si eu fecioara) sau la ce se refera? imi explica cineva?happy

| AstroAlex59 a răspuns (pentru denisa0906):

Zosiile de pamant in special sunt conservatoare si lupat ptntru ideile lor sau credintele lor. Avand in vedere ca Fecioara este un semn cardinal schimbarile nu prea bulverseaza personalitatea nativului dar pntru unn confort perfect schimbari radicale ar fi bine sa nu se petreaca. Deasemenea pamantul refelecta un temeperament introvert, nativii tind sa isi creeze un univers al lor si sa se refugieze in el ori de cate ori realitatea se dovedeste prea dura, recomandat din punct de vedere psihologic este sa renunte la acest univers si sa incerce sa actioneze pentru rezolvarea problemellor lor.
Pentru mai multe detalii poti da un mesaj privat la pagina urmatoare de facebook: https://www.facebook.com/MistereleUniversului?ref=hl (trebuie mai intai sa dai Like)

| sunt_fericita a răspuns:

Eu sunt fecioara si stiu ca e de pamint happy

| loredana2012 a răspuns:

E zodie de Pamant

| karinacora97 a răspuns:

Este zodia pamant

| primaru a răspuns:

Nu de pamant

| Lavy_4392 a răspuns:

Nu! Fecioara e Pamanthappy

| me9530 a răspuns:

Din cate stiu elementul definitoriu al zodiei fecioara este pamantul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce se numeste zodie fecioara si nu zodie gagica?batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E de pamant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tehnologia asta-i tare bogata laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este zodie de pamant...
http://www.12zodii.ro/zodii-europene/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuuuuu

| Sisupuya a răspuns:

Dc ai pus la,, tehnologie`` intrebarea?