| roly a întrebat:

de ceva timp as vrea sa incerc sex oral si anal. cateva sfaturi please!

6 răspunsuri:
| CristiB93 a răspuns:

Ai partener?

| Azµre a răspuns:

Sexul Oral - Poate fi plăcut pentru ambii parteneri sau nu depinde de mentalitatea și de plăcerile fiecăruia.
Legat de sexul anal, pot spune că poate fi dureros mai ales la început și mai ales dacă nu ai un partener grijului, dar poate fi și plăcut depinde de partener și de dorința ta de învățare.
Folosiți lubrifiant din plin, răbdare și totul va fi ok.

| grab a răspuns:

Conteaza ordinea in timpul aceleiasi partide, in rest do it! Nu oral dupa anal. Just NO!
La oral trebuie sa se inspire musai intr-un pornet didactic, Carmen Luvana e profesoara gasesti tu "training-uri". La anal trebuie sa vedeti daca va convine sau simtiti ceva in plus fata de kama sutra cu normalul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna,daca ai un partener stabil incearca, dar pot sa-ti spun ca sexul anal este un pic dureros si cat despre cel oral...nu am incercat asa ca nu ma pronunt dar daca incerci sa-mi spui si mie cum este happy la cel anal trebuie sa fii foarte relaxata si sa nu te gandesti la durere ci la placere si foloseste prezervativ si lubrifiant happy Bafta! :*

| bogdan72 a răspuns:

Desigur. Esti fata sau baiat? Si cum stai cu experienta sexuala?

| AspirinaPoWerX a răspuns:

Te iau de nevasta!