| MaDroghezCuFericire a întrebat:

Buna
Deci am o problema si cred ca voi ma puteti ajuta :d
Dece visez noaptea ca baiatul pe care il iubesc vorbeste cu mine niste chesti si maine zi se intampla exact ceea ce am visat big grinoare ce am
Si mai am o problema tot cu visul
Cateodata mi se intampla sa visez ceva noaptea si maine dimineata oricat as incerca tot nu pot sa imi amintesc ce am visat aseara.Dece oare
pentru. cel mai bun rasp iei o funda big grinbig grin

Răspuns Câştigător
| PufarinaXD a răspuns:

Faza cu uitatul, se spune ca e din cauza ca te uiti pe geam, ori iti suna telefonul, in orice caz ceva de distrage. Iar faza cu intamplatul a doua zi mi se para posibila, si mie mi s-a intamplat de vreo 2 ori. Am vazut eu la TV ca actiunile din timpul zilei le stocam in creier, iar acesta le analizeaza si le stocheaza, si ti le transmite pe post de vis. E cam ciudat, dar e locig... si e dovedit stiintific! Funda? big grin

3 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Nimeni nu stiu poate aminti mereu ce a visat, uneori nici nu stim ca am visat. iar in leg cu faza cealalta si mie mi s-a intamplat dar lucrurile se intamplau dupa mai mult timp iar odata cand mi-am adus aminte am stiut ce se va intampla toata ziua

| Ralu_5701 a răspuns:

Si mie mi se intampla sa visez persoane la care tin, si dupa un timp sa se intample ceea ce am visat. Insa nu cred ca e nimic in asta.asa stiu si eu la ce sa ma astept, iar daca e ceva de rau sa evithappy

| emy12345 a răspuns:

Auleuuu asa pateam si eu si visam ceva si a doua zi mi se intampla.de fapt aicea ii lucrarea satanei pentrucei care cred in vis.cum n-am mai crezut ca visul nu o sa se intample eu cel putin n-am visat dar poate visul tau era frumos si vrei sa se intample mai frecvent