| anonim_4396 a întrebat:

Deci cunosteam o fata, intr-o zi a inceput sa vorbim des pe facebook, glumeam, vorbeam, radeam, povesteam, la urma ne ziceam pup :* etc. etc. intr-o zi ne-am bagat in trei sa ne jucam adevar sau provocare si o fata a zis :ce iti trece prin gand despre anna(numele fetei) si ma cam luat valu si am raspuns : imi place de ea. atunci amandoua au zis ooo. De atunci ea nu mi-a zis nimic ca ma place sau nu a fost o discutie ca de obicei. ce credeti ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Amice nu vad legatura.Ce daca ai spus ca o placi.Ar trebuii sa se simta flatata chiar daca nu te vede cum o vezi tu.Eu zic asa.vb cu ea si vezi ce o deranjeaza.fi sincer cu ea si nu ascunde nimic.E mai rau sa te doara sa nu sti adevarul.

1 răspuns:
| neutrino a răspuns:

Cum sa nu te placa?