| anonim_4396 a întrebat:

deci, stiu ca am mai pus intrebarea dar vreau mai multe raspunsuriwinking e un baiat la mine in bloc(s-a mutat acum vreo 3 4 ani) ma rog...chestia e ca nu saluta deloc dar cand trece pe langa mine se uita asa ciudat la mine ca ma face sa rosesclaughing adica nu stiu cum...ma masoara din cap pana in picioare confused si daca ma uit si eu la el lasa capul in jos confused si o data cand eram la lift vine si el si cand ma vede o ia pe scari straight face acum vreau parerea voastra: de ce credeti ca face asa adica totusi nu i-am facut nimic si deja ma face sa ma simt aiurea thinking

4 răspunsuri:
| ignore a răspuns:

Ii place de tine si de aia nu vrea sa stea intr-o loc cu tine k ii e frica sa no dea in bara. daca nu te placea putea sa intre in liftu ala ndiferent ksi cum nu tear cunoste nu sa fuga de tinerolling on the floor/.

| AnnaS98 a răspuns:

Te place clar, dar nu are curaj sa-ti zica, nici s'o arate. provoaca'l la discutii obisnuite si schimba subiectu cu sentimentele fara sa'si dea seama. daca nu recunoastea zii ca ai impresia ca il placi sau cv de genu.

daca e pe gustul tau, te scoti cu o relatie, daca nu, ramaneti amiciwinking oricum ai de castigat. bafta! funda?

| ContesaSiContele a răspuns:

Eu cred ca te place dar este foarte timid... spune-i intr o zi ''buna'' intra in vb cu el

| FriendsShow a răspuns:

Poate te place si este timid sa iti spune.asa se fereste de tine(sunt si baietii de astia).big grin