| jkjhcshbbzmb a întrebat:

Buna

dupa parerea voastra care e mai bun:samsung gts 5230 sau nokia 5228

7 răspunsuri:
| andradat a răspuns:

Samsungurile sunt mai sensibile. Eu zic sa alegi Nokia ca de obicei sunt cele mai bune. Asta e parerea mea, acum nu stiu. Eu iti zic din ce am trait eu si cei din jurul meu.
Daca esti o persoana care nu iti prea scapa telefonul, si esti genul care ai grija de el, poti opta pentru Samsung bineinteles. happy
Dar si ca design, Nokia 5228 mi se pare mai fain. Succes in alegerea corecta, pupici.

| Ioana_8202 a răspuns:

Nokia e Nokia...winking

| jolie a răspuns:

Intotdeauna Nokia a fost cel mai bun deci parerea mea Nokia

| mira_5804 a răspuns:

Bineinteles ca Nokia. ea are un termen mai mare de garantie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

5228.
Are Sistem de operare, ecran mai mare, tine mai mult bateria, and so on.

| Melany8 a răspuns:

Samsung că eu am așa telefon de vreun an l-am scăpat și pe jos dar văd că nu s-a stricat

| mariiiiiiiiiiiiia a răspuns:

Parerea` mea este ca Samsung` este mai frumos`. la aspect.si mai bun`smug

alegerea este a ta`.:*

pup:*