| Dolores3257 a întrebat:

Bună,e bun uleiul de nuca de cocos pentru a imi lubrifia zona intimă inainte de a mă masturba, imi poate face vreun rău?
Dau fundă xoxo

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Unii il folosesc la masajul corporal. poate fi bun sau nu, depinde de chimismul pielii tale. exista un mic risc sa ai o incompatibilitate. ori risti, ori cumperi ceva clasic, ori sfanta saliva mereu la purtator, si cu care nu ai nici un risc!
Doar sa te speli bine pe maini de fiecare data cand o faci!

| corbulalbrosu a răspuns:

Cel mai PERFORMANT lubrifiant al vaginului in afara secretiei lubrifiante vaginale specifice, a fost inventat de natura si exista din abundenta si absolut gratuit in gura ta si anume...saliva. Bineinteles ca pentru a-ti masturba ''pasarica'' poti folosi uleiuri dintre cele mai variate, probabil si acel ulei de cocos fiindca in mod cert si sigur nu va provoca vreo afectiune ''pasaricii' tale. In orice mall sau supermarket mai acatari (Kaufland, Carefour, etc.) vei gasi la pret rezonabil astfel de produse cum ar fi de ex. Lubrifiant intim Durex Play Feel 50ml 22, 99 Lei/flacon. Succes la masturbare.

| FruttiFresh300 a răspuns:

Nu-ți face niciun rău. Din contră, e un lubrifiant natural, foarte bun.

| jorjache a răspuns:

Fosesc uleiul de cocos si e de. durată