| anonim_4396 a întrebat:

era pe tvr1 un serial coreean cu o regina si un rege.pe vremea aia nu aveai voie sa ai 2 copii mai ales daca eria rege. bun si regina naste 2 fete si pe una o pastreaza si pe una o da, peste ceva tinp dupa ce ele cresc se intalnesc si mai era si o tipa rea (nu imi stiu cum o chema) si acestea se aszcund si se intalnesc cu 2 tipi si se ajuta unu pe altu si pana la urma o fata moare si ramane doar una.etc
daca stiti numele spuneti-mi l si mie plz
mersi mult funnda
scuze categorie

3 răspunsuri:
| unicul a răspuns:

Secretele de la palat e cel mai tare serial si fata care nu a murit se numeste deok-man

| oxannabelle a răspuns:

Heyy ^^
Programul se numeste Secretele de la palat =xx
Serialul meu prf love struck
Fata care moare o cheama Printesa Cheonmyeong (Park Ye-jin)
Si ce`a care ramane in viata este deok-man.care mai tarziu va deveni regina ^^
Funda? puppy dog eyes

| リナ a răspuns:

Legendele palatului.presupun. poti sa vezi pe programul canalului...pe internet.sunt multe site-uri ce ofera programul canalelor de televiziune.happy