| EleNa_2957 a întrebat:

este compatibila relatia dintre un varsator si o fecioara?

Răspuns Câştigător
| wefweiofhewgewiopgjewogwe a răspuns:

De exemplu dacă ai o relaţie cu un băiat / fată şi nu vă ştiţi zodiile, vă înţelegeţi de minune, şi peste 2 zile îl/o întrebi : Ce zodie eşti? Peşti, aaaaa dar nu e bine! mi-a zis unu pe net că nu e bine şi că nu ne înţelegem deci ne despărţim, vărsător & fecioară; fecioara & vărsător so. what?

8 răspunsuri:
| IloveME a răspuns:

Http://www.eastrolog.ro/......cioara.php
incearca aici!
nu ai sp c ii femeia si c ii barbatu...

| fabiola a răspuns:

La mine nu a mers, in general sunt doua pietre tari.Lui ii place sa faci ca el,iar tu, daca simti ca nu e bine ce faci, nu faci.Varsatorul este romantic iar tie iti plac faptele.De aici conflictele.El trece repede peste ele, tu suferi fara ca nimeni sa stie ce-i in sufletul tau. Dar zodia e zodie, iar viata si dragostea nu respecta reguli!

| anca13 a răspuns:

Eu sunt varsator iar prietenul meu e fecioara,acum nu stiu ce sa zic si cu astrele astea ca ba zic ca sunt compatibile, in alta parte se spune ca trebuie sa te iei dupa zodiacul chinezesc.Dar eu cu prt meu ne intelegem f bine, mai exista certuri ca e ceva normal dar e ok si suntem de 1 an si 8 luni impreuna.
*Katalin02 tu vorbesti sa nu adormi cred.

Numai bine :*

| anca13 a răspuns:

In zodiacul chinezesc Varsator e sarpe si Fecioara e bivol.

Compatibilitate Bivol-Sarpe
Bivolul si Sarpele se inteleg din priviri. Relatia dintre un Bivol si un Sarpe este plina de intelgere, armonie si dragoste.

| totEU_9066 a răspuns:

Mmmm cred ca este happy acum nu doar stelele va ajuta cii si cum santeti si voi happy
Dar eu cred ca fecioara este mult prea atenta la detalii, ii place totul sa fie tras la ata, vrea dragoste, afectiune etc. In schimb varsatorul e mai mult pentru altii decat pentru elwinking si atunci vor intervenii probleme.Dar stii cum se zice opusurile se atrag ca + si -
sper ca te-am fost de folos :*

| VanessaKISS a răspuns:

Nu te lua dupa minciunilaughinglaughingam o revista in care pn acu mi.a mers bine si imi arata ca nuprea va potrivitiisadbun depinde daca tu esti varsator mai mult te potrivesti cu berbec taur sagetator si cam atat dar la care te potrivesti ca prieten este varsator si pesti.la care nu te potrivesti de loc este gemeni rac leu fecioara balanta scorpion capricorn ...bafta

| Katalin02 a răspuns:

La fel cum e uleiul si apa, daca tu si gagicatu sunteti zodiile astea, clar nu aveti viitor impreuna, **** prajit ce sa zic.

| RuNo a răspuns:

Amo carte de compatibilitati si am citit ca:Veti putea avea un viitor impreuna.