| IubesteEa a întrebat:

fostul(prieten)pe 8 ianuarie s-a dat la mine adica se apropia de mine desi eu eram pe leagan(ma rog)si in urmatoarele zile nu mai imi facea asa doar imi zicea jigniri in gluma ma tachina si s-a dat la o fata adica statea pe picioarele ei si vorbea numai cu aia si pe mine nu ma baga deloc inseama iar pe 13 ianuarie vineri am zis o gluma si a ras si cand vorbeam cu prietena mea despre ce faceam eu la ore se uita si el! de ce a facut toate alea 2. de ce s-a apropiat atunci de mine? 3. vrea sa ma faca geloasa cu aia? 4.de se uita cand vorbeam despre prietena mea ce faceam eu la ore? 5.de ce a ras la gluma mea? urmatoarele zile eu am jucat fotbal cu el si cu ceilalti si am stat in poarta si face el daca esti in poarta o sa dau numai acolo.6. de ce? si l-am luat pe unu si face te bate si o fata si dupa pe elrolling on the floor si a zambi 7t de ce? va rog cine a raspuns la toate intrebarile si pe rand 1, 2 etc dau funda! si ce sa fac? de ce ma ignora si cu altele vorbestE? va rog raspundeti la toate intrebarile si astazi nu stiu de 2 ori am dat fata in fata si s-a uitat la mine, si cand jucam voley si m-am dus dupa minge el era pe teren si vroia sa dea cu mingea in mine cred ca m-a vazut si noi la teren avem gard lung, si a vrut sa dea cu mingea si asa era si ieri, cantam cu niste fete in curtea din spate si aveam podiu acolo cantam guess who ft grasul xxl -lala song si se uita la mine cand am zis flori fete si baietii de ce a vrut sa dea cu mingea in mine si de ce se uita la mine? eu cred ca soarta, ca de fiecare data cand plangeam la scoala se intampla ceva ori dadeam cu el fata-n fata ori ma baga inseama! dar acum ma ignora total si nu stiu de ce? mai mult o baga pe colega mea inseama si ieri cand vroiam ea sa treaca el nu o lasa ce credeti? oricum ea nu vrea sa fie cu el! funda cine a raspuns la toate intrebarile multumesc!

4 răspunsuri:
| NatureSelf a răspuns:

Eu zic ca raspunsul la toate intrebarile tale e acelasi, este nebun dupa tine, face toate gesturile ca sa iti dai seama ca daca nu ai conta pentru el, nu ai merita efortul. Deci e clar Inca, sau te mai iubeste

| teiubesc2 a răspuns:

Woooww! ce gesturi spupide are ptietenu`taw fara supp iti rasp doar la cv ''Te place da e mai timid si vrea sa te faca geloasa'' nu stiu dc asta inteleg eu, eu stiw cum e merita sa-i ceri socoteala spune-i pe fata dc ti-a facut astea? Si at. ai sa te convingi ca am dreptatetongue:*fundita?:X

| corinaioana28 a răspuns:

Buna iti recomand si www.lenjerie-fantasy.com au preturi bune si produse super sexy.Iar despre echipa lor numai laude:) promti,seriosi si ffff amabili.ii recomand!

| DrAxel a răspuns:

Simplu ala se pare a fi un prost... care inca mai tine la tine si incepe sa se intoarca la originile lui de maimuta...