| IubesteEa a întrebat:

Astazi nu stiu de 2 ori am dat fata in fata si s-a uitat la mine, si cand jucam voley si m-am dus dupa minge el era pe teren si vroia sa dea cu mingea in mine cred ca m-a vazut si noi la teren avem gard lung, si a vrut sa dea cu mingea si asa era si ieri, cantam cu niste fete in curtea din spate si aveam podiu acolo cantam guess who ft grasul xxl -lala song si se uita la mine cand am zis flori fete si baietii 1.de ce a vrut sa dea cu mingea in mine si 2.de ce se uita la mine? eu cred ca soarta, ca de fiecare data cand plangeam la scoala se intampla ceva ori dadeam cu el fata-n fata ori ma baga inseama! dar acum ma ignora total si nu stiu 3.de ce? mai mult o baga pe colega mea inseama si ieri cand vroiam ea sa treaca el nu o lasa 4. ce credeti? oricum ea nu vrea sa fie cu el! funda cine a raspuns la toate intrebarile multumesc!

3 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Buna!
Cred ca mai mult isi bate joc! Si il face pe smecherul, vrea sa se dae si el putin mare fata de tine! Daca era sa tie la tine cu adevarat nu era sa te paleasca cu mingea! Iar faptul cu colega ta cred ca vrea doar sa te faca geloasa!
Ar trebui nici sa nu-i tragi atentia, orice ar face ignora-l! Si o sa vezi cum o sa se schimbe totul!

| Sweet111 a răspuns:

Fa-te si tu mai smechera!

| AleexD a răspuns:

Asa fac toti baietii.vad ca au multe fete care ii plac iar ei se duc tocmai la altele.ma rog. Eu cred ca te place thinking dar si pe colega ta. Succes!