| Bulineee a întrebat:

Imi place mult de un baiat si nu imi dau seama daca si la el ii place de mine. Vorbim mult,ma intreaba zilnic ce fac,intra in vorba cu mine,m-a sarutat de cateva ori, dar el s-a mai sarutat dupa aceea de fata cu mine si cu alte fete.Imi spune ca sunt frumoasa, imi face complimente in fiecare zi. Oare chiar ma place sau nu?

Răspuns Câştigător
| adelina899 a răspuns:

Voi nu erati impreuna( sau cel putin asa reiese) deci el avea dreptul sa se sarute si cu altele chiar daca nu.i un lucru prea frumos. In ceea ce priveste complimentele poate ca nu esti singura careia i le face. Data viitoare cand incerca sa te sarute nu mai sta din cat l.ai descris ii place sa se joace.

2 răspunsuri:
| geo90geo90 a răspuns:

Te place, dar mai place si multe, multe alte fete...Si atatea complimente sunt menite sa te faca sa simti fluturasi in stomac, ca sa se simta el iubit si puternic si atragator.
Daca te-ar fi placut, n-ar fi sarutat si alte fete de fata cu tine, dupa ce ti-a dat de inteles ca ii pari atragatoare. Una zice si alta face.

| Marioara17 a răspuns:

Daca te placea cu adevarat nu sta cu altele in fata ta. pararea mea. dar il poti face si tu gelossmug