| mikalita a întrebat:

Imi place un baiat este in clasa cu mine... ce sa fac ca sa ma placa

4 răspunsuri:
| Awesom a răspuns:

Simplu intreaba-i pe prietenii lui si daca te place atunci actionezi:Ii sari in brate si incepi sa-l pupi pe gura(dar timiditatea ta e prea mare pentru asa ceva).

| Ppitzzi a răspuns:

Petreceti pauzele cu el. Nu fi nci prea sufocanta dar incerca sa te dai pe langa el. Gen. am nevoie de tema la mate il intrebi pe el daca ti-o poate da sau te duci al el si incepi sa vb despre o tema cu el si etc. Vb p mess suna-l seara si intreaba-l dac stie ce tema aveti la x si daca si-a scris la y si etc. Chestii de genul asta. Dar cum ti-am mai zis-o nu fii sufocanta. Cand vezi ca el prinde firul lasate cautata de elwinking bafta :*:*

| Ppitzzi a răspuns:

Da-i numarul tau de telefon, dar nu-l cere pe-a lui.
Daca te place, o sa te sune el. In plus daca faci pe inaccesibila, o sa
adaugi doza aceea de mister de care e nevoie ca sa-l vezi la picioarele
tale.
Pune-te pe tine pe primul loc!
Baietilor le plac fetelor care se preocupa de ele, care se descurca la
scoala fara sa fie insa tocilare. Baietilor le plac fetele increzatoare,
puternice. La fel fac si ei, se preocupa de propria persoana mai presus de
orice. Plateste-le cu aceeasi moneda si o sa vezi ca vei obtine rezultate.Nu
e bine sa lasi prea mult de la tine, pentru ca vei avea de pierdut.
Niciodata, dar niciodata, nu te lasa sarutata la prima vedere!
Poate ti se va parea surprinzator si greu de facut, dar in felul asta te
asiguri ca te va suna ca sa te cheme la o a doua intalnire. Isi va dori sa
obtina sarutul ala cu orice pret!
bafta :*:*

| musa121 a răspuns:

Ppitzzi ar dreptate date pe langa el am incercat si eu si a mers ma suna mereu mai avea colege dar ma suna numai pe mine