| IngridBrunetyIngrid a întrebat:

In curand va fi ziua prietenului meu. Nu stiu ce cadou sa'i dau. Ma-m gandit la ceva ce pot face eu in casa. idei?
(nu sunt buna la gatit)

Răspuns Câştigător
| AriannaAri a răspuns:

Nu-mi prea vin in minte lucruri care le-ai putea face tu in casa.
In schimb, iti pot spune unele din cadourile care i le-am facut eu iubitului meu. De exemplu, de Craciun i-am luat o bratara de argint iar de ziua lui am cumparat o rama foto in care am pus o poza cu noi plus ca i-am scris si o scrisoare. Acum depinde de cat timp sunteti impreuna, daca este o relatie stabila (de exemplu de aproape 2 ani in cazul meu si a iubitului meu) poti sa ii iei o bratar sau chestii de genu daca vrei, dar in cazul in care este o relatie de 1-2 luni, limiteaza-te la ceva mai banal.
Pana la urma, gestul conteaza.

3 răspunsuri:
| Lollipopy a răspuns:

O papusa gonflabila!

| XatomisX a răspuns:

Fa sex cu elwinking SIGUR ii va placea

| mariansarivan a răspuns:

Cadourile facute in casa nu sunt prea dragute sa zic asa dar conteaza gestul pe care vrei sa-l faci