| ElenaaaAdina a întrebat:

Buna, în urma unui contact sexual iubitului meu i s-a umflat sub capul penisului (preputul) mai are și momente când îl doare. Imi poate răspunde cineva de la ce?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Raspuns corect si autorizat, poate sa ofere doar medicul urolog, insa si acesta o poate face numai dupa o consultatie efectiva. Multa sanatate!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Medicul urolog după ce il consultă va pune diagnosticul corect. Maine sa mearga la cabinetul medicului.

| Violleta2022 a răspuns:

Evident ca de la sex, odata ce chiar tu ai mentionat asta "în urma unui contact sexual iubitului meu i s-a umflat sub capul penisului".
Un medic urolog va fi cel mai in masura sa-l consulte si sa puna un diagnostic corect.