| Darja111 a întrebat:

Bună la toți, peste o săptămână trebuie sa mi se înceapă ciclu, dar acum zilele astea ar trebui să ma doară sânii şi încă nu simt nimic. Relatii sexuale am avut dar protejate, ar putea fi vreun semn de sarcina?

2 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca relatiile sexuale au fost protejate nu poate fi vorba de vreo sarcina.

| Violleta2022 a răspuns:

Poate ca nu vei avea luna asta dureri de sani. Nu-i musai sa ai in fiecare luna dureri.
Iar daca ai avut numai sex protejat, atunci nu-i cazul sa te stresezi din atata lucru.
Oricum intrebarea ta nu are nici o logica si nici un sens.