| User000 a întrebat:

Bună! M-am jucat puțin cu prietenul meu, amândoi eram în lenjerie, m-am frecat puțin de el, dar nu am observat spermă. Doar atât. Problema este că mi-a întârziat menstruatia și am observat pe chilot o secreție maronie. Oare ar putea fi vorba despre o sarcină? Vă rog ajutați-mă! Sunt disperată…

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De la lenjerie. Era sintetică.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu, te pregatesti de ciclu ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Prin telepatie si mangaieri NU se poate ramane gravida!

| Hyperion7 a răspuns:

Nu ramai însărcinată.

| Robert2526 a răspuns:

Nu, nu ai cum sa ramai insarcinata din asa ceva, nu te mai stresa.
Secretia maronie inseamna ca urmeaza sa vina menstruatia

| Mda01 a răspuns:

Faptul ca ai acea secretie maronie inseamna ca nu esti insarcinata, intrebarea ta nu are nici un sens, sarcina nu se poduce telepatic rolling on the floor

| luxlux2488 a răspuns:

Nu ai de ce sa fi disperata! Nu ai cum sa ramai insarcinata!

| alex1245456 a răspuns:

Buna, dupa cum spui tu nu ai cum sa fi insarcinata, sa ramai insarcinata trebuuie sa fie contact intim el sa o bage in vagin si sa finalizeze