| ionutz93 a întrebat:

Buna ma numesc alina citi cm are un penis la un baiat de 14 ani da de 15 ani da de 16 ani?

Răspuns Câştigător
| Eliut a răspuns:

Eu am 14 ani si mi. e de 17 thinking acum depinde... si sunt virgin inca... happy

17 răspunsuri:
| Adyr0 a răspuns:

Nu conteaza.

| Damian a răspuns:

Creste o data cu varsta 14 ani, 14 cm

| ELD a răspuns:

A te cheama alina, dar te mai cheama si ionut, sa inteleg, nu? ahham...da...interesantlaughing)in loc sa te gandesti la cm mai bine iei o carte in mana! Daca esti alina, esti groanica fat`o la fel ca intrebarea, a si sa nu-l uitam si pe ionutlaughing

| ELD a răspuns:

Groaznica [imi cer scuze]

| Zenithf a răspuns:

Lol, buna intrebare, eu zic ca sa i-o masori. big grin
Normal o puta de x cm la inceputul pubertatii va deveni un organ de 2x-3x cm dupa pubertate. thinking

| Demo8k a răspuns:

Nu mai pot de ras. Asta depinde de om cat de dotat e, poate sa aiba si 14 cm si 20 cm. Depinde de om, difera. Se zice ca marimea perfecta ar fi 18cm.

| Eu.si.atat a răspuns:

Auzi draga, chiar daca ai pus din nou intrebare tot ai scris "cite", eu inteleg ca la mintea unora "câte" se scrie cu î din i, dar nu este corect. Da si era sa uit "ionutz93" pardon "alina", incearca sa pui acelasi nume si la nickname si in intrebare. Pa

| crysty08 a răspuns:

Bago in gutra si masoarolaughing

| ThiPaRu a răspuns:

Ba, tu esti ionut sau alina, sau unu ii nume de familie ma rog...pe la 14 ani are cam 20 cm, la 15 cam 25 si la 16 30 normal.in fiecare an creste 5 cm. Dc crezi ca la fete le plac barbatii mai batrani? uitate la monica columbeanu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde eu am 15 cm la 14 ani

| Pho3nix a răspuns:

Dar cate pagini are manualul de limba romana?

| Byushka a răspuns:

depinde cat de dezvoltat de baiatulwinking si depinde si de corpul lui happy din cate stiu eu variaza intre 12 si 18 cm big grin

| Maduliciu a răspuns:

De ajuns cat sa poti face pipi draga ionutz, pardon alina, naomi dracu mai stielaughing

| maryana5 a răspuns:

Da' esti foarte obsedata de iubitul tau fata de ti-ai facut un nickname cu el rolling on the floor

| abcdfegbhwrthbfwsrtg a răspuns:

Te cheama ionut esti nascut in 93 dar totusi te cheama alina. cred ca vrei sa stii daca era normal cat de mic/mare era penisul tau la 14 15 16 ani. am dreptate?

| baTTLe4u a răspuns:

rolling on the floor Cre ca este un baiat si casa nu se faca "de ras" spune ca este fatalaughing Ori cum daca nai peste 40 CM mai bine te omori happy

| Alex593 a răspuns:

Deci ce intrebare interesanta laughing Conteaza marimea dar si GROSIMEA rolling on the floor smug