| test5 a întrebat:

Ma numesc Daniel si am 16 ani.Azi dimineata am mers la baie si mi-am facut treburile..., si am observat ca pe, penisul meu a aparut o umflatura(buba), de culoare alba/rozalie/rosie, a mai avut cineva asa ceva si sa imi mentionati daca v-a trecut sau cum ati procedat ca sa va treaca.Mentionez ca nu am avut nici un contact sexual niciodata!

3 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Pote fi din cauza unei infectii, sau poate te-ai lovit cu fermoarul!
Totusi, daca se agraveaza ar fi bine sa vizitezi un medic, nu e de joaca cu astea.

| Bogdan1o a răspuns:

Ar fi bine sa mergi la un medic...un urolog, el ti-ar putea explica ce e si cum s-o tratezi daca e ceva de tratat
eu nu am avut asa ceva big grin
nu trebuie sa-ti fie rusine sa mergi...e ceva normal

| AlexanderAdrian a răspuns:

Noi nu prea intelegem unde pe penis si pana la urma ce culoare avea.