| AdelaDiana a întrebat:

mai ieri am privit filmul tres metros sobre el cielo, ce filme asemanatoare stiti?
P. S A walk to remember si titanic deja le-am pirvit

4 răspunsuri:
| Angelique a răspuns:

Love Actually, Sleepless in Seattle, Ghost,When Harry Met Sally, Don Juan de Marco, Notebook, Paris, je t’aime, Shakespeare in love, Someone like you,Notting Hill, A Good Year, Music and Lyrics, Bridget Jones’s Diary, 10 things I hate about you, Stardust, How to lose a guy in 10 days, P.S. I Love You, 50 first dates, Serendipity... Sper sa-ti placa, sunt foarte faine, deci vizionare placuta!winking

| girl001 a răspuns:

If Only

| Ilonaa a răspuns:

Este partea a doua la Tre metri sopra il cielo.Se numeste Ho voglia di te tongue
Incearca si 50 first dates,Just like heaven, A cinderella's story...
Nu-mi mai amintesc acum, dar toate 4 sunt filme de dragoste big grin

| Kate17b a răspuns:

Te poti uita la Ho voglia di te care este o continuare a filmului dat de tine sau scusa ma ti chiamo amore si scusa ma ti voglio sposare. Penultimul e super