| AndradaKissYou a întrebat:

Matusa mea mi-a dat laptopul ei,eu pana acum am folosit calculatorul,am incercat sa bag firul de la internet in laptop,mentionez ca sunt la firma RDS,si nu merge,de fapt nu stiu ce trebuie sa fac,sa setez sad Cine ma poate ajuta,si va merge, va primi funda! Va multumesc mult. Sorry pentru categorie.

4 răspunsuri:
| AndradaKissYou explică:

Imi puteti explica si cum sa fac asta? sincer nu ma pricep happy

| Azµre a răspuns:

Mac-ul copiat de pe calculator in laptop la psihical adress din network.

| Gabryel123 a răspuns:

Verifica daca ai driverele instalate pe acel laptop

| Alex_Domide_1997 a răspuns:

Cauta pe google modelul laptopului si scrie drivere Wireless internet si eu am un laptop dar am cautat 3 zile dupa toate drieverele si abia am gasit