| anonim_4396 a întrebat:

merg o pereche de tenisi gri cu sireturi late de culori diferite blugi stramti camasa alba si cravata rosie pentru scl? funda cel mai bun raspbig grin

Răspuns Câştigător
| dayssy a răspuns:

Da,merg.e la moda si cool.dar sa vezi ce va spune invatatoarea sau dirigaaa.sunt cam pretentioase. sper ca ti-am fost de ajutor. FFFuuuNNNdddAAA?

3 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Desigur.

| anonimatus a răspuns:

Uhhhhhh mie imi spui dayssy? sunt pretentioase dar nu sunt singura care vine asa.nu cred ca ma va certa big grin

| DeeaLoveGirl a răspuns:

De sigur si sa pui si o bentita super tare si vezi fi c mai taare funda?