| Asdffd a întrebat:

Buna my family:] 2 =) de Paste as vrea un aparat foto.

Nu stiu care este mai bun: un Agfa Compact 100 sau un Sony.Eu as vrea un Sony-Cyber DSC-W320 dar parintii mei vor Agfa.

Care este mai bun? worried

6 răspunsuri:
| Clauditza21 a răspuns:

Eu am aparatul Sony si este extrem de bun. Face niste poze grozave... optez pentru Sony

| alexxandra a răspuns:

Si eu il am si eu te as sfatui sa alegi Sony.

| CherryKiss a răspuns:

Din experienta proprie iti spun ca Sony este mai bun. Sper sa faci alegerea potrivita kiss

| OneMoreChance a răspuns:

Sony

| onetwothree a răspuns:

Sony Cyber DSC-W320 e mai bun. Are camera si de 14.1 megapixeli, iar zoom-ul e de 4x. Sensibilitatea ISO ajunge pana la 3200, iar la Agfa Compact 100 doar pana la 1600. Eu personal iti recomand sa iti cumperi Sony Cyber DSC-W320, e mai performant si mult mai bun.

| Mentaa a răspuns:

Heii. Iti recomand Sony-ul. este muuuult mai bun si stiu ce zic pentru ca am acelasi model.; D stii si tu ce poze faine faceam la picioare rolling on the floor nu, chiar este un aparat bun. :*