| Invisible_7002 a întrebat:

Need some help! Este o rusine sa ai 19 ani si sa fii inca virgina?

20 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

E bine ca te mentii si la varsta asta virgina bravo.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu e nici o rusine. Viata sexuala ti-o incepi, cand te simti pregatita (si fizic, si psihic) si cand ai intalnit persoana potrivita.
Pana atunci stai fara grija! Nu e nici o graba.

| Азбука a răspuns:

Tu ce parere ai, este o rusine?

| unknow a răspuns:

Este o mandrie! smug

| porto89 a răspuns:

Au zis 9 persoane pana acum felitari! eu ce mai pot zice? vreau doar sa adauag ca daca esti draguta si nu esti o grasa hidoasa FELICITARI! chiar ca esti cu picioarele pe pamant!

| KissSummer a răspuns:

Nu stai linistita ca maj fetelor isi incep viata sexuala de la 12-13 ani.oh go on. asa ca nu e deloc o rusine ca uh nu ai facut`o pna acum.happy

| Andreeaa19 a răspuns:

Nu,deloc!winking

| georgesur a răspuns:

NU,asta-i "moda" lansata de pipitze!

| Brandusha16 a răspuns:

Din contra! E o mandrie! Bravo! applause Felicitari! Sa fii mandra de tine! Felicitari ca ai stiut sa-ti tii capul pe umeri! Te pup kiss

| EyesSad17 a răspuns:

Te felicit esti printre cele care se respecte pe ele insusi si numai de atat si corpul si ai grija ce baiat iti alegi conteaza foarte mult bafta

| Diana1d a răspuns:

Nu,bravo tie!

| Kyuubimon a răspuns:

In sfarsit o fata cu picioarele pe pamant. Felicitari! Altele o fac si la 14-15 ani(si mai toate din cate observ in ultima vreme).

| D3e3 a răspuns:

Nu.Chiar deloc ci din contra ar trebui sa fi mandra.E mare lucru ca la 19 ani sa fi virgina happy!

| caius a răspuns:

N-are treaba, pana la urma e corpul tau si nu al altcuiva; daca nu te-ai simtit tu pregatita sa faci acest pas, nu-i nimic; mai degraba ca tine decat ca pustoaicele de 14-15 ani care n-au habar ce fac, si-si regreta faptele mai tarziu.

| Raul_7987 a răspuns:

Mie nu mi se pare sa fie o rusine pentru o fata daca e virgina la 19 ani. Nu as judeca o fata dupa acest lucru. Chiar m-as bucura daca as avea de aface cu o astfel de fata.

| Raul_9023 a răspuns:

Nu este deloc o rusine, chiar este foarte bine, felicitari... rar se mai asesc fete ca tine in zilele de azi, cand majoritatea fetelor incep viata sexuala la 12-13-14 ani si habar nu au ce fac. sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bai deci e ceva incredibil toti pun numai intrebari legate de virginitate da cum naiba sa fie rusine sa fii virgina la 19 ani? e mai rau sa nu fii asta e parerea mea.numai intrebari de genu asta se pun p site-ul asta cam aproximativ asa. sper ca te-am ajutat

| Invisible_7002 explică:

Scz de intarziere happy. Mie nu imi este rusine, insa in ultima vreme am observat ca viginele/virginii sunt inferioare/ori. Ceilalti zic ca arat bine, sunt invidiata pentru corpul meu happy In fine, multumesc ca m`ati incurajat.

| checa a răspuns:

Nu.trebuie sa fii mandra de tine.eu am 20 de ani si sunt tot virgina.si nu mi-e rusine sa zic ca sunt.

| boss99 a răspuns:

Buna. Daca esti frumoasa, cur, țîțe, te dezvirginez eu!