| tare84 a întrebat:

O itrebare pentru fete. Voi ati iesi la o intalnire cu un baiat care e s-au a fost mai retras si mai tacut de fel? Multumesc!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer da. Unii baieti timizi mi se par foarte simpatici. Eu cred ca problema se poate rezolva in timp. Eu as incerca sa ii dau cat mai multa incredere in el si sa-l fac mai comunicativ. Multi dintre baieti sunt timizi deoarece se subestimeaza. In fine, depinde si de mentalitatea fetei. Eu una zic: mai bine timid decat arogant. Spunea Dorotheea21 de un tip care ii saruta mana. Mi se pare un gest foarte romantic, dar pe care unii nu il mai practica. Eu as aprecia ca un baiat sa imi sarute mana decat sa imi puna mana pe fund si sa inceapa sa ma sarute ca un obsedat. (Mi s-a intamplat asta). In fine... fiecare stie ce vrea. Nu este de condamnat daca esti diferit. Eu sunt o persoana mai romantica de felul meu, poate de aceea gandesc asa...
Sper ca ti-a fost de folos raspunsul meu. O zi faina sa ai! happy

| Dorotheea21 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu m-a deranjat ca mi-a sarutat mana doua ore, ci ca nu a vorbit deloc, nici la film, (explicabil), nici dupa, ceea ce e destul de aiurea. happy

| tare84 explică (pentru anonim_4396):

Iti multumesc frumos pentru raspunsul dat

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

M-am gandit eu ca poate nu am inteles bine ( pana la urma, toate fetele apreciaza gesturile frumoase). Intr-adevar, baiatul suferea de o timiditate dusa la extrem, iar astfel de atitudine te poate plictisi cateodata.
Sa ai o zi frumoasa! happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru tare84):

Oricand! happy

31 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Uni prefera minciuna si traiesc in lumea aia pana dau de realitate, pacat ca te minti, fetelor le plac badboy nu papa lapte, pampalai, plictisititori

| Florentina9210 a răspuns:

Da, bineinteles. Decat jigodii care nu isi tin mainile acasa, mai bine unul mai retras. Vorbim ce e de vorbit, sa nu aiba nesimtire in el. Si cu asta am spus tot!

| Dorotheea21 a răspuns:

Mai E sau "a fost"? Hotaraste-te cum esti. happy
Am iesit cu timizi, tacuti, introvertiti, dar cad prea repede si fac ce vreau cu ei de la prima intalnire iar pe parcurs imi pierd interesul, deci din punctul meu de vedere nu sunt buni daca nu se deschid rapid pentru comunicare.
Ultima oara am iesit cu un astfel de baiat acum cateva luni, la Warcraft, tot filmul mi-a tinut mana si mi-a sarutat-o. DOUA ore, intr-una.
Pentru tine e ok asa ceva? Pe langa faptul ca m-a dus la un film... laughing

| tare84 explică (pentru Dorotheea21):

Era doar o intrebare. Nu e vorba de mine s-au de altul. Esti o fata draguta si poate s-a pierdut nu avea curajul sa iti marturiseasca ca te place. Dar e hotararea ta. Nu te poate forta nimeni sa continui cu cineva daca nu ti-a atras atentia.

| anonim_4396 a răspuns (pentru tare84):

Nu iti fac observatia asta din rautate, dar m-am gandit ca e bine sa stii ca "sau" se scrie legat cand este conjunctie disjunctiva ( "eu sau altul"; Andrei sau Mircea; cartea sau calculatorul) si cu cratima ("s-au") atunci cand avem un pronume reflexiv legat de un verb ( s-au plimbat; s-au dus la mare; s-au certat etc.).
Sper ca nu te superi ca te-am corectat. happy Numai bine.

| whatevernvm a răspuns (pentru Dorotheea21):

De ce ai mai iesit la un film cu el daca nu iti placea ideea oricum?

| Dorotheea21 a răspuns (pentru whatevernvm):

Pentru ca apoi l-am folosit de doua ori pe altarul necesitatilor mele.
Genul acesta sunt foarte ascultatori.

| Dorotheea21 a răspuns:

Abtine-te.
Nu esti nici Coquina, nici de calibrul lui Inferno ca sa iti permiti geometrie cu mine.
"Patetica" e o fiinta care se tine dupa un tip pe site urmarindu-i fiecare comentariu si este purtatoarea lui de vorbe cand acesta e blocat. big grin

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Dorotheea21):

""Patetica" e o fiinta care se tine dupa un tip pe site urmarindu-i fiecare comentariu si este purtatoarea lui de vorbe cand acesta e blocat." Tu oare cum de stii ca ea se tine dupa mine ma intreb oare? thinking
ORicum, te-ai simtit si ai insultat. FIecare are o idee diferita cand vine vorba despre asta. Tu ziceai singura ca esti narcisista si stai printre papa lapte, oare ce zice asta despre tine? CUm am zis, patetic inseamna altceva pentru fiecare in parte.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu e nevoie sa ne permitem noi cu tine geometrie, si-a permis natura destula cu tine, cap patrat ce esti.

nu ne mai minti ca ai iesit tu cu baieti, le-ai platit pe fetele alea de pe Facebook ale caror poze le pui aici la profil ca sa iasa cu ei.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru anonim_4396):

CE nebuna esti, ai niste dume in tine laughing

| Dorotheea21 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Ce frumos! V-ati vorbit cu totii sa postati aici?
A venit si coquina cu noul cont si vesnicile tampenii... laughing
Daca stiam ca ma urmariti atat, va dadeam si adresa. rolling on the floor
Cine sunt patetici? big grin

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu sunt Kracila sa vorbesc cu ea in privat laughing, de aia a fost de 10 ori mai haios sa vad ca a raspuns si ea. Tu oricum trebuie sa te "aperi", gasesti o insulta peste tot. Esti ceva de genul " vad paiul din ochiul altuia dar nu busteanul din ochiul meu " avand in vedere cu ce baieti iesi tu, si mai ales de ce iesi cu ei.

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Dorotheea21):

"Daca stiam ca ma urmariti atat, va dadeam si adresa. " app stiu ca esti naricisista dar iti iei avant mare nu gluma. Prefer sa citesc pe Gaia care chiar daca si el e narcisist putin, am ce citi Nu am ce sa vad la tine, cand mai intru la Stiinta sa vad cum iti iei rekt ca doar iti place sa insulti.

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dorotheea21):

Nu iti mai bate capul cu ei! Au o idee preconceputa, doar de ei stiuta. Cei care nu sunt de acord cu ce spun, imediat ii baga in dead zone. Si eu mai faceam bascalie de ei, dar mi-am dat seama ca imi irosesc nu doar timpul ci si tastele. laughing acum din cauza lor, trebuie sa imi schimb tastatura. Nu le mai raspunde, si pana la urma vor inceta!

| Dorotheea21 a răspuns (pentru UnBroken2016):

Nu am spus ca ai vorbit cu ea in privat, si nici nu am jignit vreodata pe cineva neprovocata, spre deosebire de "Tourette" care vine cu o suta de conturi, crezand ca asa e mai inteligenta, sau de roscata ta cu sindromul tunelului carpian. Sau poate gresesc si a lasat-o internetul de nu a mai scris nimic.
Hai sa o lasam asa...
Puteti sa-mi cereti adresa, serios, daca sunteti atat de atenti cum pun o virgula pe TPU. rolling on the floor

| UnBroken2016 a răspuns (pentru Dorotheea21):

E in natura ta sa iti dai aere la sfarsit, sa te crezi model crezand ca esti asa cautata. Dar nu, am spus ce aveam de spus. Ai grija la Stiinte sa nu iti mai iei rekt. Vorba aia, daca taceai filozof ramaneai.

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Florentina9210):

Stai linistita. De ce m-as certa cu TREI "personaje" dintr-un site? happy
Am raspuns unuia, consider ca e destul si subiectul e inchis.
Noapte buna. happy

| Florentina9210 a răspuns (pentru Dorotheea21):

''sau de roscata ta cu sindromul tunelului carpian'' rolling on the floor)) mor.
Asa sa faci, sa nu le mai dai apa la moara, prin raspunsuri. oricum, tot nimic nu inteleg din ce le spui!
Night! happy

| whatevernvm a răspuns (pentru UnBroken2016):

E totusi mai ok decat Flori care ne baga la ignore si dupa se deconecteaza ca sa ne vada raspunsurile si sa ne injure in replay la altii complet intamplator

| UnBroken2016 a răspuns (pentru whatevernvm):

Gata trebuie sa iesim. Al 4 personaj i-a venit ora de culcare si bebelusa vrea suzeta.

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Diavolasii batuti de City bwhahahahahahahahah! '' campionii non-campioni''

| Dorotheea21 a răspuns (pentru Drimmero):

Nu am observat, eram ocupata sa ma contrazic cu prietenul tau cat am intrebat si cat am raspuns la "Stiinta", fata de transsexual si whatever, mi-a dat cu minus.
Fii fericit! big grin

| Drimmero a răspuns (pentru Dorotheea21):

Cocina de om e trasexualul ala, cancerul site-ului!

| anonim_4396 a răspuns (pentru Drimmero):

Ooooh, ai venit cu ceva nou.
ca pana acum ai zis ca ba sunt femeie, ba sunt barbat, ba sunt homosexual.

hai sa-ti mai dau o sapa in cap, vad ca-ti face bine.

| Drimmero a răspuns (pentru anonim_4396):

Un diagnostic al sexului tau si al orientarii sexuale este infirm, dracu stie ce specimen esti...

| EllyClau a răspuns:

Baietii timizi sunt foarte simpatici (cel putin in opinia mea)
Da, as merge la o intalnire cu 1 baiat timid happy dar daca vad ca acel baiat timp de 1-2 ore nu a spus nimic interesant fiindca este prea timid si crede ca il judec,o sa imi pierd interesul.
E ok daca esti timid, multe fete, inclusiv eu apreciaza asta big grin Dar, daca esti atat de timid incat sa nu poti sa porti o conversatie, nu cred ca o sa ai prea mult succes.