| Iuliabarbu a întrebat:

Buna! Pe data de 20 am făcut peeting cu partenerul meu. M a atins cu penisul in zona intima. Mie pe 23 trebuia să îmi vina menstruația și mi-a și venit. De atunci, din ianuarie mi-a venit menstruația in fiecare luna. Pot fi însărcinată?

4 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu esti insarcinata, off de cate ori voi adolescentii veti mai pune acest tip de intrebare?
vad ca este o moda acest "peeting", acum ca am aflat si eu cuvantul, vad ca multe persoane pe TPU fac asta si nu sex happy

| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa nu va mai jucati la anisorii astia cu organele sexuale, mai ales ca nu aveti habar ce anume se poate intampla cu ele si nici cum se fac copii.

Ce este ala "peeting"?
Daca nu cunsoti limba engleza, nu mai scrie prostii, mai bien scrie in limba romana, ca-i simplu si usor sa te exprimi.

| LePapillonSurvivant a răspuns:

Nu e logic ca nu s-a intamplat asta. Nu esti insarcinata.