| ovialex9 a întrebat:

Prietena mea mi-a facut un cadou si vreau sa ii fac si eu un cadou dar ceva facut cu mana mea. Aveti ceva idei? Mentionez ca am doar 14 ani si vreau sa fiti seriosi.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poezie romantica. Cu dedicatie! Ai grija sa fie scrisa corect dpdv gramatical.

5 răspunsuri:
| valy a răspuns:

Salut.
Poi cadouri ceva facut de mana ta.ai putea sa faci renumita bratara a prieteniei.alta idee nu am.
Ai putea sa cumperi cevawinking

| Pedala a răspuns:

O laba

| angel_7075 a răspuns:

Pai... poti sa ai faci manual o felicitare si te sfatuiesc sa intri pe google si sa cauti FELICITARI FACUTE MANUAL vei avea o groaza de modele si ati arata si cum sa le faci dar ca sa le poti face ati trebuiesc materialele necesare! bafta

| angel_7075 a răspuns:

Pai fai o felicitare facuta de tinepoti gasi multe modele pe google la imagiini dar la cautare trebuie sa scrii felicitari facute manual acolo ati arata cum sa le faci! bafta

| Lαααα a răspuns:

@Pedala e penalarolling on the floor)