| adelina73 a întrebat:

Buna prieteni...am si eu nevoie de ajutorul vostru urgent si v-as fi recunoscatoare daca m-ati ajuta.Am nevoie de informatii despre "Aparitia sindicatelor" si "Organizatii sindicale". Pe net e foarte putina informatie, mai bine zis nici nu-i, poate cineva are alte surse si ma poate ajuta, va rog mult de tot.Multumesc
scuze categoria dar am nevoie urgeeeeeeeeeeeennnttt

1 răspuns:
| anonul a răspuns:

Asemenea informatii se gasesc greu pe net datorita faptului ca romanii nu scriu prea mult pe net, nu fac video-uri pe youtube...deci slabe sanse, cel mai probabil o sa gasesti intr-o carte de istorie, incearca sa faci cercetari la biblioteca si succes happy