| Alex5153c a întrebat:

puteti sami zice daca se poate de facut bani online? si cum sa fac? mersi

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Cel mai usor prin videochat, uite un site cam4.com e strain dar merge si Romania, sunt multi acolo, poti sa faci videochat singur, impreuna cu o fata/baiat, se accepta bisexuali, gay si ceor mai exista, nu sunt de specialitatea asta; poti sa iti faci un site dar e de investit cv bani si multa munca, si asteptare pana devine siteul cunoscut si accesat cat mai des, abia apoi poti sa iti pui cv reclame serioase si din ele sa castigi bine...
Sper ca team ajuat. Funda? plzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

| Geo17 a răspuns:

Pariuri online! Merge, incearca.
Ar trebui ca sa ai si tu ceva ca sa investesti!

suntserios
| suntserios a răspuns:

In ce limba ai scris? Ca romana sigur nu e.

Fa te programator, freelancer, si gasesti destul de munca online.

| greenmoon a răspuns:

Videochat. Ai grijă la ce categorii nimereşti întrebările.

| DanceWithTheLittleGirl a răspuns:

Daca nu stii sa scrii banii n-o sa-i pupi

| mihai2628 a răspuns:

Fa videochat

| money1234 a răspuns:

Http://www.viespar.ro/? reff=d86fedbafd2ff45e8d96ea9c61d5298e... este simplu mai ales ca siteul este in romana