| andreeayoyo a întrebat:

Buna (scuze de categorie da e cea mai vizionata). AM vazut un anunt pe net in care imi zicea ca un bichon din dolj de unde sunt eu coste 100 lei credeti ca fac baza sau e adevarat

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Prea putin...nu e rasa pura sau cine stie are ceva...

| Bibuşca a răspuns:

Buna!
Nu cred ca este adevarat un bichon costa intre 200-800Euro rar gasesti de 100-150Euro.
Daca e adevarat inseamna ca acela nu e bichon ci este vreo curcitura care este bolnav sau ceva asemanator pentru ca nimeni nu da caine pe 100 lei.Adica rar gasesti cu preturi mai aceptabile.Dar vorbeste vcu proprietarul ca poate o fi afirmatia adevarata.
Eu am vazut si bichon la 1 leu laughing dar era o minciuna.
Pa, pa!