| Maria2466 a întrebat:

As vrea sa va spun ceva dar nu vreau sa primesc raspunsuri la misto, vreau niste sfaturi...deci am 18 ani si inca din luna aprilie am vazut un baiat, sofer de maxi taxi si mi-a placut de el, atunci il mai vazusem de cateva ori in maxo taxi cand mergeam la scoala si odata cu vacanta de vara nu l-am vazut, cred ca fusesr pe alt traseu.Acum cateva zile l-am vazut de mai multe ori si odata eram doar eu in masina si el conducea,n stiu cea fac sa ma bag in seama sau nu,sa-l fac sa ma bage in seama dar cum,s-a uitat de cateva ori in oglinda din fata i timpc ce ma uitam si eu, ce am putea vorbi la inceput, a vorbit, hrl odata cu o fata pe care o cunosc si ma gandeamsa vorbesc, cu ea de acel baiat, sunt confuza, help me! Oare sa intreb de progrMul de la maxi apoi ce asmai putea sa intreb.chiar imi placd de el.astept cat mai multe raspunsuri.P.s:nu stiu nimic despre el, nu cred ca e insurat pentru ca pare a avea veo 24-25 de ani.

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Nu stiu, cred ca 6-7 ani diferenta e cam o limita dupa parerea si principiile mele, e vb ca aveti etape diferite prin care treceti, alte prioritati etc. Dar ma rog, e decizia ta daca te implici in relatii cu baietii mult mai mari sau nu;
Ce sa faci, vezi care ii este programul si pur si simplu te duci la el si ii ceri nr de tel, dupa ii dau un sms cu un buna si te recomanzi cine esti, de aici incolo sigur va merge el mai departewinking

| Alcyon a răspuns:

Sincer, nu prea cred ca s-ar lega la cap cu tine. Cel mult, ar face sex cu tine o data sau de doua ori, si la revedere. Barbatii la varsta asta vor femei pe picioarele lor. Nu se incurca cu pustoaice fara bani sau serviciu, ca nu se-nghesuie nimeni sa te intretina.

| fotbalistata a răspuns:

Intreaba'l si tu ceva de genul."tot la munca?" ...intra in vb cu el usurel ca nu o sa te pape laughing)

| SkyScreen a răspuns:

Deci pare ca are 24-25 de ani? scuza-ma dar nici ani lui exact nu ii sti, si tu te plangi ca nu ai ce sa ii vorbesti...