| Cristofar a întrebat:

Azi, eu impreuna cu prietena mea am incercat sa facem sex dar nu am reusit, problema : cand incercam sa introduc penisul in vaginul ei nu intra. Am folosit si prezervativ si nu am nici penisul mic.

Multimesc

Răspuns Câştigător
| Ambasada a răspuns:

Hey happy
Prietena era virgina?
Sti.o fata virgina are un "himen" [asta ii demonstreaza virginitatea]
Si...la unele e mai gros.mai subtire mrg rolling on the floor
Si se pare ca la prietena ta era gros laughing
Trebuia sa insisti...dar sigur ar fi avut dureri mai mari decat normale thinking
Dra daca, chiar vrea sa faca pasul asta ar trebui sa rabde putin laughing
Data viitoare nu te teme.cu forta laughing!
Sti de preferat in cazurile astea...Mi'a povestit sorami'a laughing
De preferat ca fata sa se lase ...baiatul sa stea pe spate si fata sa se lase cu toata greutatea thinking
Siiii. daca e asa cum zici nu cred ca o veti face numai peste 4 zile dupa dezvirginare laughing
Dar thinking Nu mi'ai zis cati ani ai thinking
Ma rog ...asta e riscul vostru big hug
Sper ca te'am ajutat devil

13 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Daca experienta sexuala a celor 2, este strict = cu multimea vida, cam, la asa ceva, se pare ca se poate ajunge. Si apoi apar intrebarile, foarte inteligente. Banuiesc ca nici nu aveti habar, ce metode anti sarcina, sa folositi... Incepe-ti viata sexuala, cu o alta, cu experienta, care sa te invete, aia, ce sa faci, in diverse ocazii si situatii. Ce ai explicat tu, cred ca este o relatare, dintr-un film cu tampiti, ca refuz sa cred, ca s-a întâmplat in realitate. Din cei 2 cel putin unul, trebuie sa aiba, suficienta experienta sexuala. Ca altfel, sarcina, avort si ii distrugi fetei sanatatea. Prezervativul singur, se poate rupe in timpul actului sexual si tocmai de aceia, trebuie asociate mai multe metode, anti sarcina. Sexul, se face cu creierul, daca ai asa ceva, si la urma de tot, cu organele sexuale. Succes la gasirea unei profesoare, care sa aiba, suficienta rabdare, cu tine, sa iti explice si teoretic si practic, cum este cu disciplina,, facut sex''. Eu stiu foarte multe, in domeniu, dar nu imi vine, sa explic, asa ceva, decat unei femei tinere, cu care sa si fac sex.

| Dominicc a răspuns:

...incearca si ca RocRocs...

| IngerulSiDraculTau a răspuns:

Cristofar esti varzalaughing))cred ca nu aveai erectielaughing)

| LoveAngel223 a răspuns:

Daca nu intra inseamna ca ori ai tu penisul prea gros ori ia vaginul prea ingust...da nu stiu ce sa zic.cati ani aveti?

| Kazimir a răspuns:

Sigur nu ai incercat sa-l bagi pe gaura pe unde face pipi?

| helpu a răspuns:

laughing E virgina? Sau nu ai nimerit gaura?hee hee.E prea mare pl.

Răspuns utilizator avertizat
| Baddboy a răspuns:

Cu siguranta nu ai nimerit gaura unde trebuie, mai incearca.

| Princess_6312 a răspuns:

Incearca si tu sa o exciti, preludiu, sa se ude. Lubrefiaza si u prezervativul sau ia unul deja si ea sa fie uda.

| Happciu a răspuns:

Si care ar fi intrebarea?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti la fel ca mine. otia mea le spune tuturor ca o chinui ore intregi.Dau numai pe linga...

| Cristofar explică:

Un sfat sau vreo sugestie?

| Cristofar explică:

17 ani aman2. de nimerit am nimerit si e virgina