| Unlocked a întrebat:

Buna seara,cum poti sa te faci remarcat de femei? In cazul in care nu esti prea interesant pentru ele, din ce motive cel de sus stie, ca eu habar n-am.

7 răspunsuri:
| Ailen a răspuns:

Sincer, pe mine un baiat ma impresioneaza prin simplitatea lui si umorul. Fii tu insuti si totul va merge perfect. Daca nu ti-a iesit cu unele fete, nu erau potrivite pentru tine sau erau cine stie ce "pitzi. Ai incredere in tine, si te vei remarca imediat :*

| h3r a răspuns:

Ești cam supărat pe noi în ultimul timp...
Nu trebuie să te dai important! Și cauți să fii în compania unor fete „calumea", nu alea care te supără și din vina lor ești supărat pe toate.

| stark47 a răspuns:

Si eu sunt la fel.insa eu stiu motivul.chestia e ca eu nu incerc sa fiu remarcat de "multe femei", incerc sa fiu apreciat doar de una.cea pe care o plac de obicei, restul nu mai conteaza.

| SadBoyForever a răspuns:

Nici eu nu stiu cum sa ma fac remarcat de femei, am 21 de ani in prezent si nu am avut in viata mea vreo prietena, nu am tinut niciodata de mana vreo fata si sincer sunt foarte debusolat pe zi ce trece din cauza asta deoarece eu sunt ingrijit, nu miros urat, umblu cu hainele aranjate insa niciodata in viata mea nu am avut vreo prietena si sincer trebuie sa recunosc si faptul ca fetele sunt fitoase si ca ele in ziua de azi vor numai bani deci sincer eu unul mi-am pierdut speranta, nu stiu ce sa mai fac sunt foarte debusolat ca nu am avut vreo prietena pana la 21 de ani deci

| suntZeu a răspuns:

Ai o mentalitate gresita, vrei sa te remarci? de cele mai multe ori o s-o faci negativ crede-ma... Daca iesi cu prieteni intr-un grup in care toti sunt extrovertiti, tu daca vei fi introvertitul tu vei fi miezul si tu vei atrage atentia (se aplica si invers daca tu esti extrovertitul). Daca pana acum nu te-am ajutat cu nimic acum iti spun sa astepti momentul potrivit si sa intri in vorba cat mai simplu cu o tachinare sau alte lucruri...Si pentru final vreau sa iti spun ceva interesant laughing fetele nu sunt atat de proaste sa nu te remarce, o fata remarca tot ce este in jurul ei, la fel cum o fata are datoria sa aleaga cu cine trebuie sa fie iar baiatul sa o incite sa faca asta.Succes sper ca te-am ajutatwinking

| AllePuffu a răspuns:

Daca impresionezi o fata, o tachinezi si faci gesturi frumoase pentru ea, fi sigur ca se va gandi la tine:*

| 22andreea22 a răspuns:

Unii se fac remarcati prin simpla prezenta, fizic, altii de fac remarcati prin simtul umorului dezvoltat sau prin inteligenta de care dau dovada. dupa parerea mea orice barbat e interesant dar cred ca multe femei se lasa influientate de fizic, adica daca fizic nu le atragi atunci nici ca vor sa te cunoasca mai bine cel putin asta observ ca se intampla in ziua de azi ( desi toate spun " nu conteaza cum arata atata timp cat am ceva in comun cu el" realitatea e alta) cred ca e foarte important de catre cine vrei sa fii remarcat, genul de femeie de care vrei sa fii vazut.