| Invictusman a întrebat:

Bună seara.
Îmi spuneți va rog și mie un site de matrimoniale fără plata?
Fără tinder sau badoo.
Un site gen cuplari.ro.

Pe sentimente.ro întra multe tipe? Asta nu e Free, e cu plata dar înainte intrau multe tipe.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Realitate.ro
Cu cât îți faci mai multe cunoștințe cu atât ridici șansele de-a găsi una
In cercul de prietenii /muncă / diverse organizații

76 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Vezi insta, Facebook, tik tok laughing
Pe astea de dating in 2021 stau doar naspetele grase si alea nevorbite dornice de atentiewinking

| Invictusman explică (pentru alina2k18):

Am trimis cereri de prietenie pe Facebook dar nu mi-au acceptat cererile. Facebook dating nu știu care e smenul pe acolo, tik tok e pentru oligofreni și insta nu folosesc.
Era interesant cuplari.ro acum câțiva ani dar eu nu am profitat de ocazie, eram mai neserios, arogant, tinerețea asta, uf, uf.
Acum pe site-ul acela întra numai ocotogenare sad

| Catrice a răspuns:

Na,dacă alea nu-ți plac, ramai singurel și nefut...în finehee hee

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Ce perfect te-ai autodescris.
Parte de sex am, eu caut relație serioasa, afectiune nu sex care durează câteva clipe.
Tu nu ai parte nici de una nici de alta, ești asexuala happy

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

E na, când vreau sex, găsesc.winking

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Visează în continuare, ești fun anime pericol public și social, spaima băieților.
Sex cu perna știu :p

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Câh cu perna îți place?! Sărăcuța perna sad

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Ce penal sa îmi copiezi replicile, copie xerox direct, tu nu te-ai născut sa fi originala, tu te-ai născut sa fi copy-paste, nici măcar nu ai văzut asa ceva în viata ta, doar pe anime porno sau youpo. În realitate când o vezi o iei la sănătoasă happy
Tu în spatele tastaturii ești ciumega ca face to face ești mămăligă :*

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Ce i-ai făcut ăluia te e obsedat de tine? E mort după tine, cică te iubește.
De ce nu ii oferi o șansă bietului om?

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nu i-am făcut nimic, e o jigodie
Daca îți povestesc cat și-o bătut joc de mine, ai să îți schimbii părea
Eu zic sa nu daii nici muci pe ce zice că e un prefacut de primă clasă, veșnic o victimă

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Dacă tu spui happy

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

In fine, femeie e veșnic blamată
Daca era invers situația, ia-ți fi plâns pe umăr

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Ii spusesem sa își achiziționeze o păpușă de la Sex Shop.
Nop eu sunt de partea ta scumpy.

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

"anime porno sau youpo" despre ce draci vorbești?
Nu-s papa lapte ca tine sa fug de ceva diferit de zona de confort.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Mai bine sa ii zic sa îmi dea banii datorați înapoi laughing
Pe urmă să își de-a foc de viu

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

No...tu ești ceva de pe alta planeta

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Vezi ca te cauta pământeanu sa te ducă înapoi pe lunawinking

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Și-a pierdut interesul, dar o sa ii zic de tine happy
Că ești singur, tristuța și cauți un umăr pe care îți ștergi muci

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Culcate ca ești obosita happy
E târziu pentru tine trust me.

| Catrice a răspuns (pentru SilentRain):

Am gagica, ți-l las tie, sa nu-l traumatizezi și pe el, ok?winking

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Wtf? L-ai ajutat cu bani? rolling on the floor

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Ma culc pe la 3-4 și ma scol la 9 cel târziu laughing ce tor vorbești acolo

| SilentRain a răspuns (pentru Catrice):

Trauma e puțin spus!

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vorbesc eu pe nimeni de-a aiurea fara sa imi facă ceva big grin

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Am văzut filmul cu tor acum sunt la un film mai smecher.
Ai insomnie, duci lipsa de ceva "tare" se rascolesc lupte grele interioare în ființă ta care face umbra degeaba pământului, și fura curent aiurea societății.
Calmează-te bunny ca îți dau de sari din pantofi big grin

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Oare nu cumva el este onur?
Sawurma cu pepsi? rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

E masa cu Pepsi laughing

| Invictusman explică (pentru SilentRain):

Deci nu e onur laughing
E mare amenda? Cât are sa îți dea?
O sawurma cu usturoi și pepsi rece? big grin

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Daca ar fi după mine ar trebui sa plătesc în multă suferință devil