| SamsungElectronics a întrebat:

Bună dimineața.

Știe careva ceva site de matrimoniale fara plata?

ATENŢIE! Legea nr. 8 din 1996 pedepseşte pirateria şi distribuţia ilegală de materiale pe Internet. Nu posta linkuri care încalcă drepturile de autor. În ipoteza unei acţiuni juridice, TPU.ro poate fi obligat de lege să furnizeze IP-ul tău şi restul datelor de identificare despre tine.

Postarea unui mesaj implică asumarea tuturor riscurilor din partea ta.
De asemenea, accesararea unor linkuri de pe site-uri îndoielnice poate duce la virusarea calculatorului tău.
10 răspunsuri:
| DjSannan a răspuns:

Da, exista mai multe site-uri de matrimoniale gratuite. Unul dintre cele mai populare site-uri este OkCupid, care oferă atât înregistrare gratuită, cât și opțiuni de plată pentru upgrade-uri premium. De asemenea, există și alte site-uri precum Plenty of Fish și Zoosk. Pentru a obține o listă mai detaliată, poți căuta pe Google "site-uri matrimoniale gratuite

| sierra1 a răspuns:

Parcă spuneai că fetele-s proaste, acum mai și vrei una?

https://www.tpu.ro/......si-fac-pe/

| Tpu2023 a răspuns (pentru sierra1):

După răspunsul tău se vede ca omul a avut dreptate. și nu ești singura cu răspuns de idioata. dacă aveai ceva în cap te puneai în locul omului și înțelegeai ca nu are nevoie de o alta atitudine de rahat. problema tipului este ca nu e un nenorocit sa puna proastele ca tine la punct, sa le înjosesca pana aleargă ele după el de rușine sa nu afle și alții ce tarfe proaste sunt.

| sierra1 a răspuns (pentru Tpu2023):

" Tpu2023 : nu ești singura cu răspuns de idioata" - du-te bade și fă pipi sau ceartă-te cu oile cu care probabil te ințelegi

| SamsungElectronics explică (pentru sierra1):

Care este problema ta?

| sierra1 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

A (problemă) ta e evidentă

https://www.tpu.ro/......si-fac-pe/

| CostinAlamariu a răspuns:

Grindr laughing

| whitelore00 a răspuns:

TPU. E cel mai potrivit laughing

| SamsungElectronics explică (pentru whitelore00):

Haha, am uitat să rad amuzanto

| whitelore00 a răspuns (pentru SamsungElectronics):

Ce sa zic... În fiecare zi gasesti câte un,, nebun,, care iti da mesaje pe TPU. de ce nu incerci și tu?