| Invictusman a întrebat:

Bună seara.
Îmi spuneți va rog și mie un site de matrimoniale fără plata?
Fără tinder sau badoo.
Un site gen cuplari.ro.

Pe sentimente.ro întra multe tipe? Asta nu e Free, e cu plata dar înainte intrau multe tipe.

Răspuns Câştigător
| SilentRain a răspuns:

Realitate.ro
Cu cât îți faci mai multe cunoștințe cu atât ridici șansele de-a găsi una
In cercul de prietenii /muncă / diverse organizații

76 răspunsuri:
| Invictusman explică (pentru Catrice):

Când o sa ne mai angajam noi dacă noi nu avem somn? laughing

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Culcă-te,lasă visele.

| Invictusman explică (pentru Catrice):

Ce vise? Se numește insomnie

| Catrice a răspuns (pentru Invictusman):

Eh

| timidu89 a răspuns:

Sentimente.ro era o mare porcarie acum cativa ani. Nu raspundeau la mesaje fetele, multa lume se plangea. Mai bine manci o sawurma cu usturoi si bei un pepsi rece happy Decat sa dai banii pe bataie de joc din partea moderatorilor de pe site. Profile false parerea mea.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Da chiar, unde o fi sawurma? E nașpa rău TPU fără el sad

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

O fi bolnav de la awurma si iubire in exces laughing Nu e banat? Contul nu cred ca si l-a sters. Ma gandesc ca si-a schimbat porecla

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Ii recunosc limbajul nu o mai întrat demult pe TPU, zicea ca se duce dincolo la lucru, cred ca nu mai are atâta timp sa o arda aiurea pe TPU, o întrat mai mult pentru silentrain, o văzut ca aia nu îl mai baga în seama s-o resemnat. Sau doamne ferește o fi pățit ceva.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai na daca gagica e smechera? Nu vezi ca is altele inca la liceu si viseaza la profesori... care is istete nu se incurca cu unul de pe TPUwinking Nici nu ma gandesc ca vreuna inteligenta sa ma bage in seama tocmai pe mine aici.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Și mie îmi plăcea de multe profe în liceu, dar trebuie sa fim realiști nu idealiști.

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Da. Am citit pe net ca in SUA o profa a ramas gravida cu un elev. La 13 ani tata laughing) Byb de se tine de prostii la anul auzi ca e mamica.

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Mai în gluma mai in serios tu chiar te potrivești cu ea.
Nu te lasă, se lasă mai greu la elevi rolling on the floor

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Nu vezi ca vrea sa isi inceapa viata sexuala? sad Pe mine nici nu ma baga in seama crying

| Invictusman explică (pentru timidu89):

Good girl gone bad rolling on the floor
Asta e diferența între noi ăștia timizi și o fata timida, fata indiferent cum e ea tot e căutată mai ales dacă e frumoasa nici nu contează ca e timida sau asociala tot se va găsi cineva sa o abordeze.
Noi suntem condamnați la burlăcie nu știu laughing

| timidu89 a răspuns (pentru Invictusman):

Pai ea e mai grasuta big grin Gasesc eu pe una sa ii placa sawurma cu pepsi laughing) Cu care trag la masea nu merita sa te incurci. La inceput is timid, apoi nu mai am treaba. Sunt ca diselul iarna, pornesc mai greu laughing Io placut ideea de a bea bere si sa ma afume. E schimbatoare ca vremea cred, de aia nu imi mai vorbeste. Cred ca i-a sucit mintile unu Lukas. Care vorbea de sinucidere nu demult...

| Invictusman explică (pentru timidu89):

rolling on the floor lol